ART / Lithographs / Silk screens 12317015
nr 1231 7015
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
4 pcs, Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969). Sheet: 69x48 cm, lösa blad,
SILK SCREENS, 4 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69x48 cm, lösa blad
SEK 150
Monday January 28 2019
at 18:32:58
22/1 17:58:56
100 kr
28/1 11:01:14