MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5864620
nr 586 4620
Sekretär
rokoko, längd: 84, djup: 47, höjd: 101
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
6.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 1 juni 2009
5.300 kr
5.500 kr
7.200 kr
7.500 kr