GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 10862294
nr 1086 2294
DISH
+ skål+ terrin med lock (ej tillhörande), wear, damages.
+ skål+ terrin med lock (ej tillhörande)
Condition: slitage, skador
1000
SEK 350
Monday January 30 2017
at 19:50:43
28/1 17:29:57
300 kr
30/1 17:33:07