KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10188053
nr 1018 8053
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Akvarell, Solveig Hammarstedt (f. 1928), troll, signerad, 25x35
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:37:50
15/2 19:14:20