KONST / Litografier / Färglitografi 14666338
nr 1466 6338
Mats Ã…kerman
(f. 1956), Sverige
"Boquette". Signerad, numrerad 41/290, daterad 04. Färglitografi, bildmått: 33x26cm, yttermått inklusive ram: 52x45cm
Mats Åkerman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1956.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:01:06
300 kr
350 kr
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Mats Ã…kerman
Läs mer om Mats Ã…kerman