GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 8482046

nr 848 2046

DISH

8 pcs, Japan, Imari, dia 22 ca,

8 st, Japan, Imari, dia 22 ca

Condition: slitage, skador

800

SEK 2800

Monday September 23 2013
at 19:36:40

Imariporslin