KONST / Litografier / Litografi 8369396
nr 836 9396
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Lage Lindell (1920-1980), 118/129, signerad, bladets mått: 25x26
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:05:15
100 kr
200 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell