FURNITURE / Tables / Writing desk 6002106

nr 600 2106

WRITING DESK

med uppsats, 1930s, birch wood, length: 103, width: 70, height: 76 + 25, (ytskador),

med uppsats, 1930-tal, björk, längd: 103, djup: 70, höjd: 76 + 25

Condition: slitage, skador

300

SEK 2100

Monday September 21 2009
at 17:32:57