KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424356
nr 1442 4356
Oidentifierad konstnär. Sverige. "Fjällhed", monogramsignerad TL. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 19x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:28:05
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)