KONST / Litografier / Färglitografi 13385112
nr 1338 5112
Margit Ljung
(1918-1998), Sverige
Färglitografi, Margit Ljung (1918-1988), Sverige. Signerad, numrerad 75/88. Motivet: 67x50cm
Margit Ljung, svensk bildkonstnär född 1918, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:45:12
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr