KONST / Litografier / Litografi 14534088
nr 1453 4088
Birger Lindberg
(1901-1991), Sverige
Litografi, Nils Ferlin. Signerad, numrerad 106/360, yttermått inklusive ram: 54x40 cm
Birger Lindberg, svensk målare och tecknare född 1901 i Stockholm, död 1991.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:57:45
100 kr
150 kr
250 kr
Birger Lindberg
Läs mer om Birger Lindberg