KONST / Litografier / Färglitografi 12422172
nr 1242 2172
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 89/100. Motivet: 40x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:33:16
17/3 10:36:46
600 kr
18/3 12:29:57
18 mar
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas