ÖVRIGT / Teknika / Väggtelefon 13117202
nr 1311 7202
Väggtelefon
höjd: 59 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:10:13
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr