SILVER & METAL / Silver / Kaffeservis 5427490
nr 542 7490
Kaffeservis
Lenght: ()
3 delar, silver, delvis förgyllda, svenska/utländska stämplar, kaffekanna 1887, höjd: 26, sockerskål 1887, höjd: 11, grädd/mjölkkanna 1839, höjd: 12, (monogramgravyr i kartuscher)
2000
SEK 2000
Monday September 22 2008
at 16:00:00
22/9 13:33:37
22/9 15:38:34
1.900 kr