BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 10941529

nr 1094 1529

Bordsfotogenlampa

längd (a)

Kondition: nagg, slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 mars 2017
kl 19:11:16