KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr/kopparstick 10234329

nr 1023 4329

Gravyr/kopparstick

2 st, motivet: 37x31 51x37

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 7 mars 2016
kl 20:32:28