MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 10717361
nr 1071 7361
Skrivbyrå
med spegeluppsats, Mahogny, längd: 98 cm, djup: 53 cm, höjd: 193 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:27:10
27/11 20:50:58