GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 13725063
nr 1372 5063
Tallrikar
4 st, Famille Rose, Kina. Diameter: ca 22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:21:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)