BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10025481
nr 1002 5481
Takarmatur
PH-lampa, Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark, dia 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 december 2015
kl 18:30:18
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr