KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14819067
nr 1481 9067
Francisco Blanco
(f. 1943), Sverige
"Strange days". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Francisco Blanco, svensk bildkonstnär, poet och musiker född 1943 i Venezuela.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:10:25
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
Francisco Blanco
Läs mer om Francisco Blanco