FURNITURE / Tables / Flower pedestal 7832571
nr 783 2571
FLOWER PEDESTAL
19th century, diameter: 30, height: 74, damaged, wear.
1800-tal, diameter: 30, höjd: 74
Condition: skadad, slitage
SEK 550
Monday October 15 2012
at 17:06:03
100 kr
500 kr
200 kr
350 kr
500 kr
6