MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13956756

nr 1395 6756

Byrå

sengustaviansk stil, mahogny. Bredd: 91. Djup: 49 cm, höjd: 83 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:11:58