KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5922198
nr 592 2198
Etsning
signerad, 14x20
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:03:45
200 kr
200 kr