KONST / Litografier / Färglitografi 8258453
*
nr 825 8453
Färglitografi
Lars jonsson, 76/310, motivets mått: 49 x 63, Fåglar
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2013
kl 19:07:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:35:36
1
Vinnande bud
6/5 18:23:47
2
2.800 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Färglitografi
nr 825 8453
Färglitografi
Lars jonsson, 76/310, motivets mått: 49 x 63, Fåglar
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 17:35:36 | 1 | Vinnande bud |
| 6/5 18:23:47 | 2 | 2.800 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



