MISCELLANEOUS / Books & Maps / Planschverk 12894528

nr 1289 4528

Planschverk

MEISTERWERKE DER KRIEGSMALEREI, book, tryckt i Leipzig, 1900-talets första hälft, No 425, skinnband, med färgplanscher, guldsnitt, ca 50x62 cm, wear, damages.

MEISTERWERKE DER KRIEGSMALEREI, bok, tryckt i Leipzig, 1900-talets första hälft, No 425, skinnband, med färgplanscher, guldsnitt, ca 50x62 cm

Condition: slitage, skador

SEK 600

Monday November 18 2019
at 20:44:44