KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12317386
nr 1231 7386
Otto Goetze
(1868-1931), Tyskland
Etsning, "Der Brief", signerad. Motivet: 30x23 cm
Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:04:55
28/1 17:39:59