KONST / Litografier / Litografier 13327434
nr 1332 7434
Litografier
2 st, Christian Berg. Signerade, numrerade 9/125 & 47/99, daterad 1973/744, Aktstudie Paris & Lekande Torso. Motivet: 40x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:26:27
8/6 08:34:32