Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Frames / Ram 5475302



*

nr 547 5302


Ram

Lenght: ()


O.1900, med akvarell, 40 x 31


Withdrawn

Auction date:

Monday October 20 2008
at 16:59:33


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell ram ramar vattenfärg




Ladda ner broschyr