KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17423234

nr 1742 3234

Blandteknik

K E Löfgren. Signerad, daterad 59,16x37 cm, yttermått inklusive ram: 33x54 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:57:07