GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 16636125
nr 1663 6125
Helene Hansson-Fahl
(f. 1957), Sverige
Skål, Dekor med snäckmotiv, glaserad, Signerad, daterad -24. Diameter: 31 cm
Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:54:19
27/11 12:11:42
300 kr
2/12 20:17:32