FURNITURE / Tables / Side table 11117304
nr 1111 7304
SIDE TABLE
1950s, length: 42 cm, width: 27 cm, height: 60 cm, wear, damages.
1950-tal, längd: 42 cm, djup: 27 cm, höjd: 60 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday May 29 2017
at 18:28:40
24/5 04:34:01