MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 7652382
nr 765 2382
GUN
19th century, dubbelpipigt, length: 119, wear.
1800-tal, dubbelpipigt, längd: 119
Condition: slitage
1000
SEK 1100
Monday June 18 2012
at 19:52:37
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr