KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253467

nr 1625 3467

Gustav Arne

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm

Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 juni 2024
kl 18:49:17

Gustav Arne

Läs mer om Gustav Arne