ÖVRIGT / Diverse / Skrin 10299120
nr 1029 9120
Skrin
1700-/1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:26:13
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)