FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 5864479
nr 586 4479
DROP-LEAF TABLE
lenght: 95, width: 54, height: 78, slitage, skador.
längd: 95, djup: 54, höjd: 78
Condition: slitage, skador
100
SEK 550
Monday June 1 2009
at 18:00:14
350 kr
500 kr