![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 7405389
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt sidenmålning vattenfärg
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:24
-
2099 Akvarell
Ingegerd Beskow (1887-1978), Sverige. Signerad, St..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:23
-
2163 Akvarell
Petra Westermark. Lök, Signerad, daterad 94,30x40 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:29
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:40
-
2104 Blandteknik
Siri Rathsman (1895-1974), Sverige. Signerad, date..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:49
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt sidenmålning vattenfärg
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:24 -
2099 Akvarell
Ingegerd Beskow (1887-1978), Sverige. Signerad, St..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:23 -
2163 Akvarell
Petra Westermark. Lök, Signerad, daterad 94,30x40 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:29
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:40 -
2104 Blandteknik
Siri Rathsman (1895-1974), Sverige. Signerad, date..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:49