KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15671034

nr 1567 1034

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Signerad, daterad 26-8-46, "Studie till Klipplandskap I", Akvarell. Bladets mått: 22,5x36 cm, yttermått inklusive ram: 47x60

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:10:31

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe