KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15671034
nr 1567 1034
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, daterad 26-8-46, "Studie till Klipplandskap I", Akvarell. Bladets mått: 22,5x36 cm, yttermått inklusive ram: 47x60
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:10:31
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
- Klassiska
25 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe