GLASS & CERAMICS / Ceramics / Lock 5518158
nr 551 8158
Lock
Lenght: ()
1700-tal, Kina, Famille rose, dia 23
Condition: nagg, spricka/ sprickor
100
SEK 250
Monday November 10 2008
at 16:09:57
100 kr
200 kr
200 kr