Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12667046



*

nr 1266 7046


MIXED MEDIA

a cat, Spiro, signed. Subject: 18x22,


Katt, Spiro, signerad. Motivet: 18x22 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 200

Auction date:

Monday July 29 2019
at 19:50:52


  • Bid history
Time Bidder Bid
19/7 22:15:49 1      Vinnande bud
28/7 10:57:55 2      150 kr
28/7 10:57:55 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik djur djurmotiv katt spiro vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr