FURNITURE / Tables / Bord med gallerkant 13693752
nr 1369 3752
Bord med gallerkant
19th century, mahogany, inlaid woodwork, mässingsdekor. Diameter: 45, height: 75 cm, wear, cracks. , key
1800-tal, mahogny, Intarsia, mässingsdekor. Diameter: 45, höjd: 75 cm, nyckel
Condition: slitage, spricka/ sprickor
2000
SEK 2200
Monday December 21 2020
at 18:15:58
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr