FURNITURE / Tables / Bord med gallerkant 13693752

nr 1369 3752

Bord med gallerkant

19th century, mahogany, inlaid woodwork, mässingsdekor. Diameter: 45, height: 75 cm, wear, cracks. , key

1800-tal, mahogny, Intarsia, mässingsdekor. Diameter: 45, höjd: 75 cm, nyckel

Condition: slitage, spricka/ sprickor

2000

SEK 2200

Monday December 21 2020
at 18:15:58