KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12655050
nr 1265 5050
Carl Schlichting-Carlsen (1852-1903), skogslandskap, signerad. Olja på duk, 41x64 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:01:48
15/7 16:22:44
- Klassiska