MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9895302
nr 989 5302
Fåtölj
1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:23:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr