MÖBLER / Bord / Bord 11424223
nr 1142 4223
Bord
på pelarfot, längd: 81 cm, djup: 53 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:45:34
6/11 08:22:21