Ã–VRIGT / Mattor / Mattor 5828251

nr 582 8251

Mattor

2st, Pakistan, c:a 100x200

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2009
kl 18:34:18

9/5 12:04:09 1      Vinnande bud

Pakistanska mattor