LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirrors 14823289
nr 1482 3289
WALL BRACKET MIRRORS
one pair, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Height: 59 cm,
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Höjd: 59 cm
2600
SEK 2800
Monday August 15 2022
at 20:46:15
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr