FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining table 5486334
nr 548 6334
DINING TABLE
Lenght: ()
barockstil, längd: 128, djup: 75, höjd: 76
Condition: slitage, skador
100
SEK 400
Monday October 27 2008
at 16:00:51
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr