GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 13442128

nr 1344 2128

Fat

2 st, Asien. Diameter: 23-25cm

Kondition: slitage, skador, lagad.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:29:53

29/8 14:33:25 1      100 kr
29/8 22:25:30 2      Vinnande bud