KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5097490
nr 509 7490
Blandteknik
"Kubistisk man" 20/30-tal, 25x20
Utrop:
300 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 18 februari 2008
kl 16:36:49
300 kr
800 kr
550 kr
750 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.400 kr
6
7
2.800 kr