BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 9343015
*
nr 934 3015
Kandelabrar
1 par, Ikea Of Sweden, Väsby, höjd: 38
Kondition: slitage (putsade mm)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:21:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 17:13:49
1
Vinnande bud
12/1 20:00:05
2
1.800 kr
12/1 20:00:05
1
1.900 kr (Budbetjänt)
12/1 20:01:15
2
2.200 kr
12/1 20:01:15
1
2.400 kr (Budbetjänt)
12/1 20:01:57
2
2.600 kr
12/1 20:01:57
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ikea of sweden kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake väsby
-
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28
-
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:14
-
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46
-
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:11
-
5179 Ljusstake
Tidigt 1900-tal, Glas, Dekor i form av sjöjungfru...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:28
-
6319 Nattljusstake
mässing, ciserlad dekor. Djup: 23 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:23
*
Kandelabrar
Kondition: slitage (putsade mm)
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 3015
Kandelabrar
1 par, Ikea Of Sweden, Väsby, höjd: 38
Kondition: slitage (putsade mm)
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 17:13:49 | 1 | Vinnande bud |
12/1 20:00:05 | 2 | 1.800 kr |
12/1 20:00:05 | 1 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
12/1 20:01:15 | 2 | 2.200 kr |
12/1 20:01:15 | 1 | 2.400 kr (Budbetjänt) |
12/1 20:01:57 | 2 | 2.600 kr |
12/1 20:01:57 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ikea of sweden kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake väsby
-
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28 -
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:14 -
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46
-
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:11 -
5179 Ljusstake
Tidigt 1900-tal, Glas, Dekor i form av sjöjungfru...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:28 -
6319 Nattljusstake
mässing, ciserlad dekor. Djup: 23 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:23