KONST / Litografier / Färglitografi 13337433
nr 1333 7433
Färglitografi
Christian Berg. Signerad, numrerad 47/99, daterad 1973. Motivet: 37x24 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:19:23
100 kr
200 kr
300 kr